ANAHTAR TESLİMİ, KOMPLE ÇÖZÜMLER

Şirketimiz, Soğutma Sistemlerinin ve Soğutma Tesislerinin gıda muhafazası ve güvenliğini sağlamak için her türlü donanımı üreten ve her türlü operasyonel faaliyeti gerçekleştiren bir yapıya sahiptir.

MÜHENDİSLİK TASARIMI VE PROJE YÖNETİMİ

Şirketimizde kullanılan ileri teknoloji bilgisayar programları, yazılım ve donanımlar ile mühendislik tasarımları ve çözümleri müşteri memnuniyetine odaklı oluşturulmaktadır. Tasarım sürecinin ardından proje yönetimindeki uzmanlar projeleri başlangıcından sonuna kadar her aşamada yakından takip ederek en verimli şekilde sonlandırmaktadır.operasyonel faaliyeti gerçekleştiren bir yapıya sahiptir.

AR-GE VE İNOVASYON ÇALIŞMALARI

Şirketimizde Ar-Ge çalışmaları; Temel Araştırma, Uygulamalı Araştırma ve Deneysel Geliştirme olarak üç temel fazdan oluşur. Bu aşamalarla birlikte Ar-Ge laboratuarlarında başlayan fikirsel tasarım ve teknoloji; optimal ürün tasarımı olarak üretim hatlarında hayat bulur.

SATIŞ SONRASI HİZMETLER VE PERİYODİK BAKIM

Şirketimiz, kurduğu soğutma sistem ve tesislerinin düzenli çalışmasını aralıksız sürdürebilmesi için Satış Sonrası Servis ve Periyodik Bakım hizmetlerine öncelik vermektedir. Bu hizmetler sonucu sistemler ve tesisler, uzun yıllar ayakta ve hayatta kalmaktadır.

EĞİTİM HİZMETLERİ

Ürünlerin performansını etkileyecek doğru kullanım, yerleşim, tesisat vb. konularda, Ahmet Yar kadrosunda bulunan teknik uzmanlar tarafından müşterilerine ve taşeronlarına eğitimler verilmektedir.

GERİ DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ

Çevre kirliliğini önlemek amacı ile ömrünü dolduran ürünlerin nihai bertarafı konusunda, Ahmet Yar kadrosunda bulunan teknik uzmanlar tarafından ayrıştırılan ürünler maximum seviyede geri dönüştürülüp minimum seviyede lisanslı atık kuruluşlarına verilmektedir.