Save-energy-138422426

Enerji Tasarrufu, üretimde, iş gücümüzde, operasyonlarımızda ve yaşam konforumuzda herhangi bir azalma olmadan enerjiyi verimli kullanmak, israf etmemektir.  Aynı işi mümkün olan en az enerjiyi kullanarak yapmaktır. Gereksiz harcanan enerji, kaybedilen emektir. Verimlilikte en önemli faktör “enerjiyi tasarruflu kullanabilmektir.”

Soğutma sistemleri barındıran tesisler, gıdaların devamlı sağlıklı koşullarda muhafaza edilmesi misyonuna sahiptirler. Bu tesisler müşterilerinin devamlı taze ve besleyiciliğini kaybetmemiş ürünleri tüketmesi için ne kadar emek veriyorlar ise enerjiyi verimli kullanmak için de o kadar özveri göstermelidirler. Bu besinlerin yetiştiği verimli doğaya katkıda bulunmalıdırlar. Bu ise ancak yönetilebilir bir soğutma sistemine sahip olmakla mümkündür.

“Enerji Yönetimi“ zeka katılmış yapısıyla soğutma zincirinin her halkasında, her aşamayı kontrol altında tutmaktadır. Oluşturulan konfigürasyon maksimum performansı sağlayarak soğutma verimini artırırken, en üst seviyede enerji tasarrufu sağlamaktadır.