AHMET YAR’DA İNOVASYON

Araştırma Geliştirme

Yaratıcılık ve fikir üretmede başarılı, müşteri gereksinimlerini doğru algılayan ve ona değer katmayı görev bilen ekibiyle kendi teknolojisini geliştiren ve sektöründe uluslar arası rekabette öne çıkan Ahmet Yar, Ar-Ge’yi stratejisinin bir parçası olarak ele almaktadır. İnovasyon, Ar-Ge stratejisinin özünü oluşturmaktadır. Ar-Ge faaliyetlerinde amacımız; çevreye saygılı, tüketicinin konforunu destekleyen, bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılayan, standartlara uyumlu, rekabette fark yaratan ürünler ve sistemler tasarlamak ve geliştirmek olarak özetlenebilir.

Kalite Sistemleri

Ahmet Yar, süreç verimliliğini, kalitesini ve güvenilirliğini sürekli iyileştirerek; müşteri memnuniyetini arttıran, maliyetleri düşüren, yeni veya farklı üretim yöntemleri geliştirerek, sürekli iyileştirme anlayışını yaşatan, bunu yaparken iş güvenliği ve çevre prensiplerini göz önünde bulunduran bir kalite anlayışına sahiptir.

Enerji Tasarrufu ve Doğaya Uyumluluk

Doğaya, topluma ve gelecek nesillere karşı sorumluluklarının farkında olan Ahmet Yar tarafından üretilen soğutma sistemleri ve tesislerinde uygulanan ‘Enerji Yönetimi’zeka katılmış yapısıyla soğutma zincirinin her halkasında, her aşamayı kontrol altında tutmaktadır. Oluşturulan konfigürasyon maksimum performansı sağlayarak soğutma verimini arttırırken, en üst seviyede enerji tasarrufu sağlamaktadır.

HiZMETLER

  • hiz1
  • hiz2
  • hiz3
  • hiz4

ANAHTAR TESLİMİ, KOMPLE ÇÖZÜMLER

Şirketimiz, Soğutma Sistemlerinin ve Soğutma Tesislerinin gıda muhafazası ve güvenliğini sağlamak için her türlü donanımı üreten ve her türlü operasyonel faaliyeti gerçekleştiren bir yapıya sahiptir.

MÜHENDİSLİK TASARIMI VE PROJE YÖNETİMİ

Şirketimizde kullanılan ileri teknoloji bilgisayar programları, yazılım ve donanımlar ile mühendislik tasarımları ve çözümleri müşteri memnuniyetine odaklı oluşturulmaktadır. Tasarım sürecinin ardından proje yönetimindeki uzmanlar projeleri başlangıcından sonuna kadar her aşamada yakından takip ederek en verimli şekilde sonlandırmaktadır.

AR-GE VE İNOVASYON ÇALIŞMALARI

Şirketimizde Ar-Ge çalışmaları; Temel Araştırma, Uygulamalı Araştırma ve Deneysel Geliştirme olarak üç temel fazdan oluşur. Bu aşamalarla birlikte Ar-Ge laboratuarlarında başlayan fikirsel tasarım ve teknoloji; optimal ürün tasarımı olarak üretim hatlarında hayat bulur.

SATIŞ SONRASI HİZMETLER VE PERİYODİK BAKIM

Şirketimiz, kurduğu soğutma sistem ve tesislerinin düzenli çalışmasını aralıksız sürdürebilmesi için Satış Sonrası Servis ve Periyodik Bakım hizmetlerine öncelik vermektedir. Bu hizmetler sonucu sistemler ve tesisler, uzun yıllar ayakta ve hayatta kalmaktadır.

EĞİTİM HİZMETLERİ

Ürünlerin performansını etkileyecek doğru kullanım, yerleşim, tesisat vb. konularda, Ahmet Yar kadrosunda bulunan teknik uzmanlar tarafından müşterilerine ve taşeronlarına eğitimler verilmektedir.

GERİ DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ

Çevre kirliliğini önlemek amacı ile ömrünü dolduran ürünlerin nihai bertarafı konusunda, Ahmet Yar kadrosunda bulunan teknik uzmanlar tarafından ayrıştırılan ürünler maximum seviyede geri dönüştürülüp minimum seviyede lisanslı atık kuruluşlarına verilmektedir.