AHMET YAR’DA İNOVASYON

Araştırma Geliştirme

Yaratıcılık ve fikir üretmede başarılı, müşteri gereksinimlerini doğru algılayan ve ona değer katmayı görev bilen ekibiyle kendi teknolojisini geliştiren ve sektöründe uluslar arası rekabette öne çıkan Ahmet Yar, Ar-Ge’yi stratejisinin bir parçası olarak ele almaktadır. İnovasyon, Ar-Ge stratejisinin özünü oluşturmaktadır. Ar-Ge faaliyetlerinde amacımız; çevreye saygılı, tüketicinin konforunu destekleyen, bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılayan, standartlara uyumlu, rekabette fark yaratan ürünler ve sistemler tasarlamak ve geliştirmek olarak özetlenebilir.

Kalite Sistemleri

Ahmet Yar, süreç verimliliğini, kalitesini ve güvenilirliğini sürekli iyileştirerek; müşteri memnuniyetini arttıran, maliyetleri düşüren, yeni veya farklı üretim yöntemleri geliştirerek, sürekli iyileştirme anlayışını yaşatan, bunu yaparken iş güvenliği ve çevre prensiplerini göz önünde bulunduran bir kalite anlayışına sahiptir.

Enerji Tasarrufu ve Doğaya Uyumluluk

Doğaya, topluma ve gelecek nesillere karşı sorumluluklarının farkında olan Ahmet Yar tarafından üretilen soğutma sistemleri ve tesislerinde uygulanan ‘Enerji Yönetimi’zeka katılmış yapısıyla soğutma zincirinin her halkasında, her aşamayı kontrol altında tutmaktadır. Oluşturulan konfigürasyon maksimum performansı sağlayarak soğutma verimini arttırırken, en üst seviyede enerji tasarrufu sağlamaktadır.

KURUMSAL

GRUP ŞİRKETLERİ

YARSO Refrigeration
Adres

Kemalpaşa Cad. No:308 Pınarbaşı / İZMİR

Telefon

0 (232) 479 02 31

AKDENİZ Soğutma
Adres

Kemalpaşa Cad. No:308 Pınarbaşı / İZMİR

Telefon

0 (232) 479 02 31

YAR METAL
Adres

Kemalpaşa O.S.B. Mahallesi Öteyaka Küme Evler No: 35 Kemalpaşa İzmir

Telefon

(232) 478 2100

BENTCAM
Adres

54. Sokak No: 1 Sasalı / Çiğli / İZMİR

Telefon

0 (232) 327 33 83

Web Site

www.bentcam.com.tr