AHMET YAR’DA İNOVASYON

Araştırma Geliştirme

Yaratıcılık ve fikir üretmede başarılı, müşteri gereksinimlerini doğru algılayan ve ona değer katmayı görev bilen ekibiyle kendi teknolojisini geliştiren ve sektöründe uluslar arası rekabette öne çıkan Ahmet Yar, Ar-Ge’yi stratejisinin bir parçası olarak ele almaktadır. İnovasyon, Ar-Ge stratejisinin özünü oluşturmaktadır. Ar-Ge faaliyetlerinde amacımız; çevreye saygılı, tüketicinin konforunu destekleyen, bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılayan, standartlara uyumlu, rekabette fark yaratan ürünler ve sistemler tasarlamak ve geliştirmek olarak özetlenebilir.

Kalite Sistemleri

Ahmet Yar, süreç verimliliğini, kalitesini ve güvenilirliğini sürekli iyileştirerek; müşteri memnuniyetini arttıran, maliyetleri düşüren, yeni veya farklı üretim yöntemleri geliştirerek, sürekli iyileştirme anlayışını yaşatan, bunu yaparken iş güvenliği ve çevre prensiplerini göz önünde bulunduran bir kalite anlayışına sahiptir.

Enerji Tasarrufu ve Doğaya Uyumluluk

Doğaya, topluma ve gelecek nesillere karşı sorumluluklarının farkında olan Ahmet Yar tarafından üretilen soğutma sistemleri ve tesislerinde uygulanan ‘Enerji Yönetimi’zeka katılmış yapısıyla soğutma zincirinin her halkasında, her aşamayı kontrol altında tutmaktadır. Oluşturulan konfigürasyon maksimum performansı sağlayarak soğutma verimini arttırırken, en üst seviyede enerji tasarrufu sağlamaktadır.

HABERLER

 • FUTURE FISH EURASIA'NIN YILDIZI AHMET YAR OLDU

  FUTURE FISH EURASIA'NIN YILDIZI AHMET YAR OLDU

  Ahmet Yar, su ürünleri alanında dünyanın sayılı fuarları arasına giren ve İzmir’de gerçekleştirilen Future Fish Eurasia’da standıyla yer aldı.

  Devamını Oku
 • EUROSHOP 2014 AHMET YAR'LA HATIRLANACAK

  EUROSHOP 2014 AHMET YAR'LA HATIRLANACAK

  Ahmet Yar, Euroshop 2014'te kurduğu özel konseptli standıyla fuarın çekim merkezlerinden biri konumundaydı

  Devamını Oku
 • AHMET YAR EUROSHOP'TA

  AHMET YAR EUROSHOP'TA

  Soğutma sektörünün önemli firmalarından Ahmet Yar, ihracattaki yıllardır süren başarısını pekiştirmek için Euroshop 2023'e katılıyor.

  Devamını Oku